Únor 2010

Fotky Hannah 1.

1. února 2010 v 15:05 | Lucka |  Hannah MontanaHannah na koni ve cvalu.

Oh:) Hannah Montana nejhorší film roku 2009

1. února 2010 v 15:01 | Lucka |  Hannah Montana
Nejhorším filmem roku 2009 zvolena Hannah Montana
Čtyřiatřicet tisíc čtenářů Novinek hlasovalo v anketě Nejhorší film roku 2009. Tento titul získal s velkým náskokem (35 % hlasů) americký snímek Hannah Montana.

Video --------- na

//<![CDATA[ var streamAds = {getAds : function(embed_id,zone,section,count) {var kms = new SZN.Kms(embed_id,zone,section,count);}} //]]> http://www.novinky.cz/kultura/187540-nejhorsim-filmem-roku-2009-zvolena-hannah-montana.html


//<![CDATA[ adv['adVideosponzor'] = { zoneId:'seznam.novinky.video.sponzor', section:'/kultura', collocation: 'null' }; //]]>


Hannah Montana je produktem amerického studia Walt Disney. Teenagerský příběh vypráví o Miley, která si užívá života popové hvězdy pod jménem Hannah Montana. Otec ji jednoho dne odveze na venkov do rodného Tennessee, protože Miley se mění v rozmazlenou hvězdu. Postupem času si začne na nový život zvykat a začne se jí tam dokonce i líbit. Pochopitelně dojde i na lásku.
Pro pobavení přidáváme i pár názorů diváků, kteří o filmu diskutovali na stránkách Československé filmové databáze.
Nejvtipnější reakce diváků:
"Takový humus, že byste si měli vzít do kina pro jistotu náhradní oblečení, krabičku první pomoci a možná i pytlíky na zvracení"

"Opravdu nejsem masochista, abych zvládl více než 20 minut tohoto skvostu..."
"Kopanec do slabin všem, kteří si mysleli, že největší Disneyho zlo přestavuje zpívající Zac Efron v objetí Vanessy Hudgens"
"Je to blbost ráže 9mm..."
/* <![CDATA[ */ addPopupImages("contentArticleBox"); /* ]]> */