Říjen 2010

Soutěž Česko Slovensko má talent v ohrožení: Zkolaboval moderátor

30. října 2010 v 16:35 Něco z bulváru.... :)
Vypadá to, že největší projekt televize Prima chystaný na tento podzim dostává první trhliny. A to ještě nespustili ani první díl! Slovenský moderátor Martin Pyco Rausch je totiž se silami v koncích.

moderátor

Markéta Konvičková & Miro Šmajda! Jsou spolu?

22. října 2010 v 22:01
Od soutěže to prý mezi "blond superstars" pořádně jiskří...
Na finále Superstar nafotili Miro (21) a Markéta (16) provokativní fotky ve stylu rockera Kurta Cobaina a jeho ženy Courtney Love a už tehdy bylo podle zpráv ze zákulisí jasné, že si padli do oka.

Nedávno se opět sešli na narozeninové party TV Óčko a love napětí mezi nimi by se prý dalo krájet! Nejen, že na akci společně vystoupili, ale dokonce sdíleli jen jedinou šatnu, ve které si zadělali na pořádný skandál!

V průběhu večera se totiž zjistilo, že šatna je zamčená a produkční ne a ne najít ani jedny klíče. Po více než hodině se prý dveře místnosti otevřely a v nich se objevila blonďatá dvojice s tajemným úsměvem na rtech.

Co se v šatně dělo? Na to Markéta a Miro odpověděli jednohlasně: "Vyměňovali jsme si svá debutová CD!" Zda šlo skutečně jen o výměnu alb nebo o něco víc, netušíme, ale vzhledem k tomu, že jsou oba singl, to není vyloučené...


http://www.bravogirl.cz/ zdroj ..


jgm

Prozkoumej jeho tělo..

22. října 2010 v 21:59

zdroj : http://www.bravogirl.cz/Už jsi se svým klukem dál než u držení za ruce a nesmělých polibků. Určitě tě už napadlo,
jaké to bude, až se odvážíš rozepnout zip jeho džín. Přečti si, co tě v této neprobádané oblasti čeká!

Penis

Při vzrušení (erekci) se zvětší a ztvrdne. Neboj se ho dotýkat, hladit, sem tam přitlačit. Můžeš stahovat a přetahovat předkožku, ale pozor na prudké pohyby, kůžička na penisu je citlivá.

Žalud

Hlavička penisu se nazývá žalud. Když kluk nemá erekci, žalud nebo-li hlavička penisu je ukrytý pod předkožkou. Když je penis připraven k akci, kůžička se stáhne a žalud je odhalený. Jde o nejcitlivější část penisu, buď proto zvlášť opatrná a jemná.

Varlata

V šourku se nacházejí varlata, ve kterých dozrávají spermie. Varlata taky čekají na tvé něžné doteky. Jsou velmi vzrušivá a citlivá a vyžadují opravdu "jemné zacházení". Můžeš je mnout, hladit, ale nedrtit a nemačkat!

Mazlení, a co dál?

Jsi hrozně nervózní, srdce ti buší, ale jeho doteky tě uklidňují. Přitom je tvůj kluk stejně rozhozený jako ty! Má totiž strach z úplně stejných věcí! Řeší otázky typu: "Bude se jí líbit?", "Je dost velký?", "Postaví se mi?" I když na tebe tvůj kluk působí úplně v pohodě, určitě je stejně nervózní, pokud ne víc!

Mluvte spolu!

Jste na to dva, tak se neboj, že něco nezvládneš. Řekni mu o všech svých pochybnostech. Buď si jistá, že to ocení! Kluci většinou vůbec nemají tušení, co se holkám v tu chvíli honí hlavou.

Něžně a s citem...

Mysli na to, že se chceš dotknout nejcitlivějšího místa na jeho těle. Uchop ho něžně a jen tak silně, jak by to bylo příjemné i tobě. Rychlé a prudké pohyby by ho mohly bolet. Tvoje nesmělé doteky ho vzruší mnohem víc, než když si budeš chtít hrát na "zkušenou divošku".

Hurá do spršky!

Pochopitelně je důležitá i hygiena, takže sprška před i po by měla být pro oba z vás samozřejmostí. Taky nesmíš zapomenout na to, že se musíš chránit a sperma by se nemělo dostat do blízkosti tvojí pochvy. Nevíš, jak navléknout kondom? Tvůj miláček ti pomůže!

¨juhmgfn

Články na přáníí :)

22. října 2010 v 21:54
Ahoj,nevím jaké články už sem psát tak napište rubriku a příklad članku nebo  co tu chcete nowého pište!

Nebohá žena zvrací, sotva zahlédne banány

16. října 2010 v 16:33 Něco z bulváru.... :)
Jednadvacetiletá Fran Dand trpí silnou fóbií z banánů. Je pro ni velmi obtížné jít nakupovat do ovoce a zeleniny, protože stačí, aby ovoce zahlédla byť jen koutkem oka a už se jí navaluje.
Banány

Láska na dálku ..:/

7. října 2010 v 13:54
Zdroj : www.bravogirl.cz

Hurá, konečně jsi zamilovaná! Má to ale háček. Svého prince jsi potkala na prázdninách a až když jsi v TOM byla až po uši, zjistila jsi, že bydlí pěkně daleko od tebe! Co teď?! Poradíme ti, jak "přežít"...

Koutek vzpomínek

Vyber si jeden roh pokoje, který věnuješ svému miláčkovi. Můžeš si tam vystavit fotky a jiné věci, které ti připomenou společné chvíle. Se svíčkou nebo růží bude tohle místečko ještě romantičtější.

Hvězdná hodina

S tímhle rituálem si budete fakt blízko. Domluvte se, že se ve stanovenou hodinu podíváte na nebe a budete jeden na druhého myslet. Nebo si určete jednu hvězdu lásku a vždycky, když ji na nebi objevíš, budeš myslet na svého miláčka a on na tebe. Lákavé, ne?

Do pelíšku

Máš jeho tričko, měkoučký polštářek nebo darované plyšové zvířátko? Ne? Tak ho popros, aby ti urychleně něco takového poslal. Dáreček si pak můžeš každou noc brát s sebou do postele a bude ti skoro tak, jako kdyby tvoje láska ležela vedle tebe.

Všudypřítomná vůně

Znáš vůni svého kluka? Je fuk, jestli voní obyčejným sprcháčem nebo drahým parfémem. Stejně pokaždé, když tu jeho vůni ucítíš, rozklepou se ti kolena. Honem ji sežeň a pak si můžeš připomínat, jak tvůj miláček voní, jak často jen budeš chtít.

Tóny lásky

Pamatuješ si, který song zněl, když jste se poprvé políbili? Nebo máte jinou písničku, která se vám stala osudovou? Pusť si ji vždycky, když budeš osamělá. Tip Girl!: Stáhni si ji jako zvonění a nastav tak, aby hrála jen tehdy, když volá ON!

Překvapení

Vyrob mu dárek. Vyrob třeba koláž z fotek, nebo mu namaluj hrneček nebo tričko. Když budeš pracovat na dárku, čas ti rychleji uteče a navíc mu uděláš obrovskou radost, až uvidí, jakou sis dala s výrobou práci.

SOS tipy

Někdy je to fakt hodně špatné. Nic nezabírá a stýská se ti tak, že máš pocit, že ti pukne srdce. Můžeš mu zavolat, ale někdy pomůže daleko víc něco úplně jiného: Povyražení, které tě přivede na jiné myšlenky! Zavolej kámošce a jdi s ní do kina, nakupovat nebo zorganizujte mejdánek. Hlavně když se zabavíš a přestaneš přemýšlet nad tím, jak moc ti tvůj brouček chybí.

Emo báseň ...

1. října 2010 v 8:00
Název - EMO, Autor -

Brečím v posteli s plyšákem z dětství,
řežu se do žil, nebo to se nesmí?
V depresích se utápím,
ve smutnejch písničkách se ztrácím,
From First to last, My chemical romance,
bez breku to nejde, depky nemaj konec.
Vypadám z davu, všichni mě kritizujou,
lidi sou svině, pořád mě buzerujou.
černej make-up, tmavý stíny, patku přes oči,
některý život lehce přeskočí.
Ale každej kdo mě zná,
ví že EMO, to jsem JÁ!

EMO
EMO

EMO

EMO