Láska na dálku ..:/

7. října 2010 v 13:54
Zdroj : www.bravogirl.cz

Hurá, konečně jsi zamilovaná! Má to ale háček. Svého prince jsi potkala na prázdninách a až když jsi v TOM byla až po uši, zjistila jsi, že bydlí pěkně daleko od tebe! Co teď?! Poradíme ti, jak "přežít"...

Koutek vzpomínek

Vyber si jeden roh pokoje, který věnuješ svému miláčkovi. Můžeš si tam vystavit fotky a jiné věci, které ti připomenou společné chvíle. Se svíčkou nebo růží bude tohle místečko ještě romantičtější.

Hvězdná hodina

S tímhle rituálem si budete fakt blízko. Domluvte se, že se ve stanovenou hodinu podíváte na nebe a budete jeden na druhého myslet. Nebo si určete jednu hvězdu lásku a vždycky, když ji na nebi objevíš, budeš myslet na svého miláčka a on na tebe. Lákavé, ne?

Do pelíšku

Máš jeho tričko, měkoučký polštářek nebo darované plyšové zvířátko? Ne? Tak ho popros, aby ti urychleně něco takového poslal. Dáreček si pak můžeš každou noc brát s sebou do postele a bude ti skoro tak, jako kdyby tvoje láska ležela vedle tebe.

Všudypřítomná vůně

Znáš vůni svého kluka? Je fuk, jestli voní obyčejným sprcháčem nebo drahým parfémem. Stejně pokaždé, když tu jeho vůni ucítíš, rozklepou se ti kolena. Honem ji sežeň a pak si můžeš připomínat, jak tvůj miláček voní, jak často jen budeš chtít.

Tóny lásky

Pamatuješ si, který song zněl, když jste se poprvé políbili? Nebo máte jinou písničku, která se vám stala osudovou? Pusť si ji vždycky, když budeš osamělá. Tip Girl!: Stáhni si ji jako zvonění a nastav tak, aby hrála jen tehdy, když volá ON!

Překvapení

Vyrob mu dárek. Vyrob třeba koláž z fotek, nebo mu namaluj hrneček nebo tričko. Když budeš pracovat na dárku, čas ti rychleji uteče a navíc mu uděláš obrovskou radost, až uvidí, jakou sis dala s výrobou práci.

SOS tipy

Někdy je to fakt hodně špatné. Nic nezabírá a stýská se ti tak, že máš pocit, že ti pukne srdce. Můžeš mu zavolat, ale někdy pomůže daleko víc něco úplně jiného: Povyražení, které tě přivede na jiné myšlenky! Zavolej kámošce a jdi s ní do kina, nakupovat nebo zorganizujte mejdánek. Hlavně když se zabavíš a přestaneš přemýšlet nad tím, jak moc ti tvůj brouček chybí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama